Home » Newsy » Pierwsze wieści z Nokia World 2009 »
Pierwsze wieści z Nokia World 2009

.Podczas rozpoczynającego się dzisiaj kongresu Nokia World, firma Nokia zaprezentowała nowe urządzenia i usługi. Nokia N900, Nokia Booklet 3G, Nokia 5230 i Nokia 5800 Navigation Edition, a także usługa Nokia Money, pokazują nowy kierunek rozwoju firmy oraz stanowią zapowiedź zmian, jakie zajdą w sposobie kontaktowania się z najbliższymi i współpracownikami.

Olli-Pekka Kallasvuo, prezes Nokia, podsumowuje: „Ze swoją szeroką ofertą usług firma Nokia pragnie dotrzeć do jak największej liczby użytkowników. Zamiar ten chcemy zrealizować dzięki otwartemu partnerstwu z coraz większą liczbą liderów światowych z wielu dziedzin. Jesteśmy dumni z roli, jaką odgrywamy w rozwoju smartfonów, a pojawienie się Nokia N900 i Nokia Booklet 3G jest dowodem na to, że wykroczyliśmy poza granice tego rynku. Produkty te stanowią świetny przykład tego, jak zmienia się świat, i są jednocześnie potwierdzeniem, że Nokia te zmiany stymuluje”.Otwierając kolejny rozdział innowacji w dziedzinie osobistego i w pełni zlokalizowanego Internetu, firma Nokia zapowiedziała aplikację Lifecasting with Ovi. Stanowi ona efekt partnerstwa z największym na świecie i coraz bardziej popularnym w Polsce serwisem społecznościowym Facebook. Lifecasting with Ovi to pierwsza aplikacja, która umożliwia informowanie o swojej lokalizacji i statusie na portalu Facebook bezpośrednio z ekranu głównego urządzenia mobilnego. Dzięki niej użytkownicy mogą łatwo odkrywać możliwości Facebooka, logować się do serwisu, pozostawać w kontakcie i dzielić się informacjami ze znajomymi i przyjaciółmi.

Nokia N97 mini

Aplikacja Lifecasting with Ovi będzie mieć swoją premierę w nowym urządzeniu Nokia N97 mini, stanowiącym odmianę popularnego modelu Nokia N97. Nokia N97 mini to komputer mobilny opracowany z myślą o użytkownikach dbających o kontakty towarzyskie i ceniących styl. To niezwykle kompaktowe urządzenie zawiera eleganckie elementy z nierdzewnej stali, odchylany ekran dotykowy 3,2", klawiaturę QWERTY i ekran główny, który można w pełni spersonalizować. Nokia N97 mini kontynuuje wzornictwo modelu Nokia N97 i umożliwia korzystanie z Internetu.
Aplikacja Lifecasting with Ovi będzie dostępna dla użytkowników urządzeń Nokia N97 i Nokia N97 mini za pośrednictwem witryny Nokia Betalabs. Nokia N97 mini posiadać będzie nowe oprogramowanie, które zostanie udostępnione w październiku jako bezpłatna aktualizacja do urządzenia Nokia N97. Oprogramowanie to wzbogaca oba urządzenia o atrakcyjne funkcje, takie jak nowe widżety ekranu głównego i dodatkowe udoskonalenia w funkcjonowaniu, w tym przewijanie szybkim ruchem palca................

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o naszych usługach i promocjach zapisz się do naszego newslettera:

Subskrypcja   Rezygnuję

Nasi konsultanci, chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Adres
Dane adresowe:
Matel
ul. Rydygiera 8 bud 20a pok 39/40
01-793 Warszawa
tel. (022) 382 55 55
e-mail matel@matel.pl

Dane rejestrowe
Matel
ul. Barwna 25C
05-825 Odrano-Wola, Grodzisk Mazowiecki
NIP: 522-230-95-80
Cisco LinkSys Siemens Molex GTS Energies 3COM Avaya