Home » O nas » Cele firmy »
Cele firmy

Cele firmy

Cele naszej firmy ujęte zostały w kilku punktach:

Klienci
Dostarczać Klientom wyraźnych ekonomicznych korzyści i satysfakcji z dostarczanych przez nas systemów informatycznych o najwyższej jakości. Realizując zamiary i spełniając oczekiwania Klientów zbudować wzajemną lojalność i uznanie.

Zysk
Osiągać zamierzone zyski, gdyż stanowi to istotę działalności przedsiębiorstwa i umożliwia rozwój, zapewniając środki do realizacji naszej misji.

Sposób działania
Działać w obszarach, w których wykorzystanie oferowanych przez nas technologii jest opłacalne dla Klientów, daje im możliwość rozwoju i przynosi zyski. Zapewniać bardzo szeroki zakres produktów i usług uwzględniających specyfikę rynkową, standardy branżowe i wymagania indywidualne użytkowników. Umożliwić pełne wykorzystanie zalet i możliwości systemów informatycznych przy najniższym koszcie zakupu i eksploatacji.

Rozwój
Stale rozwijać się, badać oczekiwania Klientów, dostosowywać swoją ofertę i zaspakajać ich faktyczne potrzeby . Dbać o jakość produktów i usług stale analizując ich przydatność dla odbiorców.

Pracownicy firmy
Zapewnić pracownikom bezpieczeństwo zatrudnienia związane z wynikami ich działalności oraz przyjazne miejsce pracy umożliwiające realizację aspiracji zawodowych i osobistych. Doceniać ich osiągnięcia i zagwarantować uczestnictwo w sukcesie firmy.

Mottem naszej pracy jest profesjonalna obsługa każdego Klienta. Profesjonalizm rozumiemy jako zbiór zasad określających klarowną organizację firmy i jasne procedury działania mające zapewnić realizację naszych celów. Profesjonalizm to także uczciwość i sympatia w stosunku do naszych Klientów. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, a nasza firma obsługuje go zawsze w jeden sposób - najlepiej jak tylko może.

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o naszych usługach i promocjach zapisz się do naszego newslettera:

Subskrypcja   Rezygnuję

Nasi konsultanci, chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Adres
Dane adresowe:
Matel
ul. Rydygiera 8 bud 20a pok 39/40
01-793 Warszawa
tel. (022) 382 55 55
e-mail matel@matel.pl

Dane rejestrowe
Matel
ul. Barwna 25C
05-825 Odrano-Wola, Grodzisk Mazowiecki
NIP: 522-230-95-80
Cisco LinkSys Siemens Molex GTS Energies 3COM Avaya